Bliss Hair – rewolucyjna formuła dla zdrowych włosów. Naturalnie piękne włosy! Zdrowie i piękno od wewnątrz i z zewnątrz

Umieszczone 21 lipca 2017 r. 0 komentarze

Z jego włosów prawie nikt nie jest zadowolony. Włosy są małymi zdrajcami. Są zbyt grube, zbyt cienkie, zbyt gładkie lub zbyt kręcone. Łatwo jest im dostrzec, jak to robimy. Jeśli czujemy się źle lub zachorować, często wiszą nudne i słabe. Jeśli jesteśmy zdrowi, sprawni i wygodni, to mają również błyszczącą stronę.

Również wiek odgrywa ważną rolę: od około 40 roku życia, zmiany włosów u kobiet często się zmieniają. Dzięki temu struktura włosa staje się cieńsza, a czasem nawet cieńsza. Często skóra głowy jest również cieńsza i włosy stają się bardziej suche.

Przyczyny wypadania włosów mogą być wielorakie. Czasami hormony obwiniane są za wypadanie włosów, czasami za geny, a czasem za układ odpornościowy. Nasz nowoczesny sposób życia i odżywiania nie jest w to tak naprawdę nie do końca zaangażowany. To właśnie to prowadzi do zaburzeń równowagi zdrowej na tak wielu poziomach, że wypadanie włosów jest często tylko jednym z wielu objawów.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które stymulują wzrost włosów lub zapobiegają wypadaniu włosów. Jednak tylko nieliczne z nich zostały przetestowane w dobrych badaniach klinicznych pod kątem ich skuteczności. Balsam do włosów Bliss Hair Lotion to innowacyjne rozwiązanie, które pielęgnuje Twoją skórę głowy.

Skuteczność tego balsamu potwierdziły liczne badania i klienci: 98% mężczyzn i kobiet jest zadowolonych z wyników.

Bliss Hair to idealny produkt dla wszystkich tych, którzy zawsze chcieli zdrowych, pięknych i pełnych objętości włosów.

Podstawą tego balsamu jest mieszanina różnych naturalnych składników. Jednym z tych składników jest innowacyjny HOTFLUX, który jest bogaty w ultra-składniki odżywcze i dostarcza skórze głowy składników odżywczych. Innymi składnikami są ekstrakty roślinne (Polygonum-Multiflorus, Avocado, Alfalfa, Asian Centella i lignocuma Siuchan).

Bliss Hair to pierwszy krok w kierunku uzdrowienia skóry głowy:

Zalecany czas stosowania: co najmniej 2 miesiące. Wyniki są widoczne po tygodniu regularnego stosowania.

Sprawdzony! Otrzymała wiele pozytywnych recenzji od stylistów i fryzjerów. Balsam nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet niezależnie od rodzaju włosów.

Bliss Hair to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz ochronić i upiększyć włosy!

Bliss Hair

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Bliss Hair – rewolucyjna formuła dla zdrowych włosów. Naturalnie piękne włosy! Zdrowie i piękno od wewnątrz i z zewnątrz"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*